Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wierzbicy

II Sąsiedzko-Rodzinny Piknik Integracyjny w Rudzie Wielkiej - galeria zdjęć

Utworzono dnia 07.09.2016

II Sąsiedzko Rodzinny Piknik Integracyjny, którego współorganizatorami było Stowarzyszenie „Nasza Ruda” i pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wierzbicy to już cykliczna impreza, która będzie kontynuowana przez najbliższe lata. Była to okazja do spędzenia miłego niedzielnego popołudnia w gronie znajomych, przyjaciół , sąsiadów, z którymi na co dzień widujemy się sporadycznie. W trakcie pikniku było mnóstwo atrakcji co zostało uwiecznione na poniższych zdjęciach.

Wielkim powodzeniem cieszył się quiz / każdy los wygrywał/, malowanie twarzy, zamek dmuchany,darmowa wata cukrowa oraz popkorn i wiele innych konkursów rodzinnych. Nikt nie odszedł z pustymi rękoma.

Nie można nie wspomnieć o pysznym smalcu swojej roboty z chlebem i ogórkami, a smakowitych ciast nie powstydziłby się wytrawny cukiernik.

Świetnym pomysłem były koce na trawie, na których leżakowały całe rodziny.

Pięknie zaprezentowały się również w występach artystycznych dzieci ze Stowarzyszenia i młodzież z zespołu ,, STEMTEX".

Patronat medialny nad imprezą objęło Radio Rekord a nad oprawą czuwał prowadzący Pan Krzysztof Witek, którego profesjonalizm rzucał się w oczy.

Grzechem byłoby nie wspomnieć o przystojnych Panach raczących wszystkich miłym uśmiechem, kiełbaskami i kaszanką z grilla, zasponsorowane przez hurtownię mięsa, wędlin i drobiu ,, CZAPLA".

Trzeba przyznać , że sponsorzy dopisali i hojnie wsparli naszą inicjatywę, a byli to: Zakład Garbarski ,, ZADORA" Dorota i Robert Załęccy, Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe ,, PIK" ,, PIERROT" Płuciennik i Kołacz, Anna Kawalec , Agnieszka Włoskowicz, Kaufland, Rejonowy Zakład Energetyczny Skarżysko Kamienna, Firma ,, RASTER" Kielce, Firma ,, MONDI" Rzeczków Kolonia, Firma ,, DOMOROL" Wierzbica ,Pan Marek Zenon Wilczyński Radom, Pan Mariusz Filus- Firma ,, INTER BROKER", ,, ECHO DNIA", Piekarnia Fogiel & Fogiel, ,, Słodkie Upominki" Słodycze reklamowe Warszawa , za co serdecznie dziękujemy. Fundatorem głównej nagrody w quizie, przecudnej urody roweru, był Wójt Gminy Wierzbica Pan Zdzisław Cezary Dulias, który wspiera i propaguje inicjatywy lokalne, gdyż to jest zaczątek społeczeństwa obywatelskiego.

Wszystkim dziękujemy za udział w imprezie i zapraszamy za rok.

II Sąsiedzko-Rodzinny Piknik Integracyjny w Rudzie Wielkiej - galeria

Utworzono dnia 07.09.2016, 13:29

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny